- Реклама -

- Реклама -

- Реклама -

- Реклама -

Седете едно и единствено правило… Играта никогаш не е завршена! Azzaro The Most Wanted

Покрај женското мирисно издание Wanted Girl by Night, францускиот моден бренд Azzaro понуди и поинтензивно машко издание на Wanted колекцијата нареченo Azzaro The Most Wanted во Eau de Parfum Intense концентрација.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AZZARO • Parfums (@azzaro_parfums)

Харизматичен, привлечен и заводлив!

Како што наведуваат од брендот: „Тој е харизматичен, привлечен и заводлив, a неговиот мирис е… најпосакуван!“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AZZARO • Parfums (@azzaro_parfums)

- Реклама -

Харизматичното и зачинето издание The Most Wanted Eau de Parfum Intense е издвоено како клучно издание на машката линија Wanted заедно со самоуверениот и енергичен мирис Wanted Eau de Toilette од 2016 година и шармантното и сензуално издание Azzaro Wanted by Night од 2018 година.

Azzaro Wanted collection

Мирис креиран како моќна фузија!

The Most Wanted е креиран како моќна фузија на кардамон, зависниот акорд на тофи карамела со мажествениот траг од дрвото од амбер кое обезбедува мирис на смолеста топлина.

Wanted visual portal

Azzaro The Most Wanted ingredients

Шише со иста форма како претходните изданија!

The Most Wanted доаѓа во шише со иста форма како и претходните изданија, но овој пат целосно црно.

Мирисот е достапен во количини од 50 и 100 мл, како Eau de Parfum Intense.

bottled