Мирис кој носи атмосфера на рана пролет! Gucci Bloom Gocce di Fiori

Четвртото издание на мирисната линија Gucci Bloom мирисот Bloom Gocce di Fiori, ќе биде претставен во месец Април 2019 година.

Прочитај повеќе

Ново издание на Gucci Guilty машките парфеми! Gucci Guilty Cologne pour Homme

Gucci Guilty Cologne Pour Homme ќе биде промовиран на пролет 2019 година како ново издание на Gucci Guilty машките парфеми.

Прочитај повеќе

Нов бран на мажественост! Giorgio Armani Acqua di Giò Absolu Instinct

Речиси една година по претставувањето на машкиот мирис Acqua di Giò Absolu, брендот Armani ќе го лансира новото издание наречено

Прочитај повеќе

Ново поглавје на Gucci Guilty парфемите!

#ForeverGuilty Женскиот мирис Gucci Guilty беше лансиран во 2010 година, по што во 2011 година претставено беше машкото издание Gucci

Прочитај повеќе

ПАРФЕМСКА ПРЕМИЕРА! Gucci Bloom Nettare Di Fiori

Gucci го најави третиот по ред мирис од Gucci Bloom мирисната колекција, наречен Gucci Bloom Nettare Di Fiori, кој ќе

Прочитај повеќе

ПАРФЕМСКА ПРЕМИЕРА: Bvlgari Goldea The Roman Night Absolute

Goldea The Roman Night Absolute на светската сцена ќе биде промовиран во Август 2018 година како нова верзија на Bvlgari

Прочитај повеќе

ПАРФЕМСКА ПРЕМИЕРА! Bvlgari Man Wood Essence

Брендот Bvlgari лансира нов парфем Bvlgari Man Wood Essence во јули 2018 година, како дел од мирисната колекцијата Bvlgari Man

Прочитај повеќе

НОВАТА ИЗВЕДБА НА КУЛТНОТО ACQUA DI GIO ИЗДАНИЕ! Giorgio Armani Acqua di Gio Absolu

Giorgio Armani Acqua di Gio Absolu – најновата креација на Acqua di Gio мирисната линија, дело на врвниот парфумер Alberto

Прочитај повеќе

ПАРФЕМСКА ПРЕМИЕРА! Dolce&Gabbana Light Blue Italian Zest

Ова лето Dolce&Gabbana ги освежува своите два иконски мириси Light Blue и Light Blue Pour Homme со нови мириси во

Прочитај повеќе

ШТО Е НОВО? ВООДУШЕВУВАЧКИ И ПРИВЛЕЧЕН! Daisy Love Marc Jacobs

Повеќе од една деценија, мирисната линија Daisy од Marc Jacobs ги освојува срцата низ целиот свет со својот младешки дух

Прочитај повеќе