Мириси кои на кожата ќе бидат постојани во текот на целиот ден и во летната сезона!

Парфемот е еден од оние производи кои имаат многу личен карактер – мирисот често нè потсетува на некоја личност, а

Прочитај повеќе

Парфемска премиера! Chloé Nomade Eau de Toilette

Nomade Eau de Toilette е сончева интерпретација на оригиналниот Nomade Eau de Parfum од 2018 година на модната куќа Chloé.

Прочитај повеќе

Парфеми кои со задоволство ќе ги подарите или добиете на подарок!

Сите знаеме дека парфемот е речиси непогрешлив подарок за вашата блиска личност и затоа многу често го подаруваме за најразлични

Прочитај повеќе

ОВА СЕ НАЈПОПУЛАРНИТЕ ПАРФЕМИ НА СИТЕ ВРЕМИЊА!

Парфемот е еден од козметичките производи со најдолга и највозбудлива традиција која се крие во приказните, секогаш со различни споеви

Прочитај повеќе

ЕЛИКСИР: ОНЛАЈН НАМАЛУВАЊЕ! Надојдоа бранови со -40% намалување!

Во Еликсир онлајн парфимеријата надојдоа бранови со -40% намалување на женскиот мирис Chloé Love Story Eau de Toilette! Месец Јули! Онлајн

Прочитај повеќе

ЕСЕНЦИЈАЛНО-СЕНЗУАЛЕН! Chloé Love Story Eau Sensuelle

Chloé Love Story Eau Sensuelle е третиот по ред мирис од Chloé Love Story линијата, која го вклучува Love Story парфемот

Прочитај повеќе

ЕЛИКСИР: НАМАЛУВАЊЕ! СУПЕР ВЕСТ ЗА СИТЕ ЉУБИТЕЛКИ НА Chloé !

Попуст манијата која ги зафати Еликсир парфимериите на верните купувачи им пружа повеќе изненадувања. Месец Мај! Chloé намалување! Престижните парфеми

Прочитај повеќе

ЖЕНА КОЈА Е ВО ПОТРАГА ПО АВАНТУРИ! Chloe Nomade

Свет на средби! Chloe Nomade Chloe жената со себе носи слобода и непроменлива природна елегантност. Самоуверена, инспиративна, таа цвета низ

Прочитај повеќе

Nomade нов столб на Chloe колекцијата на парфеми

Создаден да ја пронајде храбрата и авантуристичка страна на Chloé жената! Модната куќа Chloé го лансира Nomade, нов мирис и

Прочитај повеќе